Eğitimde kurumsallaşma akıl ve bilim rehberliğinde olmalı.

1997 yılında sınıf öğretmeni olarak başladığı meslek yaşamını bugün 7 okul, 10 kurs ile 5000’nin üstünde öğrenciye hizmet veren bir yapıya kavuşturan TEK Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yunus Çiftçi, “Eğitim bizim en temel ve birincil meselemizdir. Ülkesini seven, milletine hizmet yolunda yatırım yapmaya korkmayan, öğrencilerin gözlerinde ki ışığı gördüğünde kendini mutlu addeden bir öğretmen olarak bu hayallerimi bu ülkeye hizmet olarak görüyorum.” diyor. yunus_ciftci

Devamını Oku

Türkiye’te, itibarlı ve güvenilir eğitim markaları kazandırıyoruz.

“İki yıl gibi kısa sürede 10 okul ve 20 kurs şube hedefine ulaşarak; eğitim, istihdam, ar-ge, yayın
ve birçok alanda hacmimizi genişletip sektöre yön verecek yatırımlar gerçekleştireceğiz.” Diyen Tek Grup Kurumsal İletişim Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Balay, 2020 yılı itibariyle disiplinli, kaliteli ve modern eğitim anlayışının bir ürünü olan Çağdaş Tomurcuk markasını tüm Türkiye’ye ulaştırmayı planladıklarını söyledi.

Devamını Oku

Amacımız ülkeye kaliteli, modern, eğitim markaları kazandırmak.

Tek grup çatısı altında 9. yılınızı dolduruyorsunuz. Öğretmen olarak girdiğiniz kurumun şu anda genel müdürlüğünü yapmaktasınız. Bu süreci bizimle paylaşabilir misiniz?

Bundan 9 yıl önce 2010 yılında öğretmen olarak göreve başladığım kurumun benim için bir iş yerinden öte bir aile olacağını o zamanlar düşünmemiştim.

O yıllarda kurumumuz bugün olduğundan daha küçük bir yapıya sahip 3 şubeli bir eğitim kurumuydu.

Devamını Oku